Europos kalbų diena

• Paskelbta: 2024-09-28

Rugsėjo 26-ą dieną Europos Sąjungoje švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės tikslas yra skatinti išmokti kuo daugiau kalbų per integruotą veiklą, būnant bet kokio amžiaus.
          Šios dienos minėjimas tapo mūsų progimnazijos tradicija. Europos kalbų diena - tai puiki galimybė sužinoti apie kalbų įvairovę ir skatinti mokinius domėtis kitų Europos valstybių kultūra ir  įvairių tautų bendravimu.
•    Renginio organizatorė -  anglų kalbos mokytoja ekspertė O. Normantienė
•    Prezentaciją vyresniųjų klasių mokiniams parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė M. Muzyka ir anglų kalbos mokytoja metodininkė O. Suchova.
•    Prezentaciją pradinių klasių mokiniams parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja ir vyresnioji anglų kalbos mokytoja J. Poliakova
•    Straipsnį apie Europos kalbų dienos organizavimą mokyklos internetinei svetainei  parengė J. Poliakova.