Lietuvių kalbos vasaros stovykla ,,Pažinimo džiaugsmas‘‘

• Paskelbta: 2024-06-12

Lietuvių  kalbos  vasaros  stovykla  ,,Pažinimo  džiaugsmas‘‘  pradėjo  savo  veiklą  birželio  10  dieną.
Mokiniai  susirinko  į  mokyklos  klasę,  jiems  buvo   įteikti  rašikliai  ir  užrašų  knygutės,  kad  mokiniai  užsirašytų  ir  išmoktų  lietuvių  kalbos  žodžius.
Pirmą  stovyklos  dieną  keliavome  į  Darbėnus,  tekstilės  darbų  ir  amatų  centrą .Mus  pasitiko  centro  šeimininkė  Daiva  Dudėnienė. Muziejus  ypatingas,  nes  galima  ne  tik  apžiūrėti,  bet  ir  paliesti,  paimti eksponatus   į rankas. Apžiūrėjome  didžiulę  antpirščių  kolekciją,  pamatėme  mažiausias ir  didžiausias klumpes,  pasimatavome  didžiausius  batus,  grožėjomės  įvairių  spalvų  ir  raštų  tautinėmis  juostomis, austais   lovos  užtiesalais  bei  rankšluosčiais. Šeimininkė  parodė  mums,  kaip  audžiama  juosta.
Dabar  mūsų  laukė   ,, putų  vakarėlis‘‘. Kiekvienas  gavo  po  muilą,  vilnos  ir  teko  paplušėti
bei  pasidaryti  iš  vilnos  plaušinę. Buvo  daug  putų,  džiaugsmo  ir  juoko.
Papietavę  iš  lauknešėlių,  smagiai pasisupę parke  puikios  nuotaikos  ir  pailsėję  grįžome  į  mokyklą. Greitai  ir  įdomiai  prabėgo  laikas.