Poetinis koliažas

• Paskelbta: 2023-03-21

Kovo 20 dieną progimnazijoje vyko Poetinis koliažas, skirtas  kovo 21 ąją minimai Tarptautinei poezijos dienai. Renginyje dalyvavo 16 mokyklos mokinių, kuriuos ruošė rusų kalbos ir literatūros mokytojos. 5- 8 klasių mokiniai  poeziją skaitė rusų, lietuvių, ukrainiečių, baltarusių, armėnų kalbomis. Išgirdome  mokytojos J. Beliakovos jautrius posmus, skaitomus ukrainiečių kalba, o baltarusių kalba poeziją skaitė mokytoja O. Drobyš. Sveikindama renginio dalyvius, direktoriaus pavaduotoja N. Ulteravičienė perskaitė eiles lietuvių kalba.
   Dėkoju visiems – mokiniams, pavaduotojoms – už  pasidalijimą mintimis apie grožį ir sielą, kūrybą ir meną, taurinančius sielą. Dėkoju kolegoms už puikią, pakylėtą renginio atmosferą.
                                               Rusų kalbos metodinės grupės pirmininkė I. Gorbačiova