Karaokės konkursas ,,Man patinka karaokė”

• Paskelbta: 2023-04-03

Keliauti per gyvenimą su daina smagiau! Todėl mūsų progimnazijoje  4 klasių mokiniams ir įvyko karaokės konkursas ,,Man patinka karaokė”. Linksmo ir neįprasto konkurso organizatorė – muzikos mokytoja metodininkė S. Kuzmenko.
Šis konkursas skirtas siekiant lavinti mokinių kūrybinius sugebėjimus.Vaikai pademonstravo viską, ką sugeba: pasijuto estrados žvaigždėmis, susirungė su kitais drąsuoliais ir sulaukė gausių klausytojų aplodismentų. Talentingi berniukai ir mergaitės su didžiuliu malonumu dainavo ir inscenizavo dainas, šoko.
Vertinimo komisijai negalėjo būti sudėtingesnės užduoties, nei vertinti šio kūrybinio konkurso dalyvių pasirodymą. Nuspręsti, kas geriausias, o kas galbūt kažkiek nusileidžia, buvo tiesiog neįmanoma! Bet taisyklės, deja, yra taisyklės, ir nugalėtojai, žinoma, buvo išrinkti: 1 vieta – 4t klasė, 2 vieta – 4c klasė, 3 vieta – 4a klasė, 4 vieta – 4b klasė.
Konkursas baigėsi, bet susitikimai su dainomis tęsis!