Dalyvavimas Klaipėdos miesto tautinių mažumų 8 klasių mokinių tarpmokykliniame "Teens and Sports" renginyje

• Paskelbta: 2023-03-22

Kovo 21 d. įvyko trumpalaikio projekto „Teens and Sport“ pristatymas. „Teens and Sport“ – tarpmokyklinis anglų kalbos projektas, leidžiantis  jo  dalyviams daugiau sužinoti apie paauglių gyvenimo būdą, sudarantis  sąlygas ugdytis šnekamąją anglų kalbą, gebėjimą dirbti komandoje. Projekte dalyvavo aštuntų klasių mokiniai iš Klaipėdos „Uostamiesčio“, „Pajūrio“ ir „Gabijos“ progimnazijų ir pirmų klasių mokiniai iš „Aitvaro“ gimnazijos.
Mūsų progimnazijos komandą paruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė, mokytoja metodininkė Olga Suchova ir mokytoja-padėjėja Galina Baranovskaja. Aštuntokai papasakojo apie savo dalyvavimą ir pasiekimus pasirinktoje sportinėje veikloje, atliko kūrybines užduoties.
Mūsų progimnazijos komanda – 8b klasės mokiniai: Aleksandr Cepov, Kiril Jevdokimov, Nikita Kazabekov, Daniel Stepanov, Mark Štanko ir  Timur Vainer. Jekaterina Kucajeva (6d kl.) ir Nadežda  Zacharova (7b kl.)  parodė wu-shu imtynių elementus.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova