Gerumo pamokos ,,Gera darantis kuria gyvenimą”

• Paskelbta: 2023-03-08

Kovo 3-ąją daugiau nei 30 progimnazijos mokytojų 1-8 klasių mokiniams ir priešmokyklinio ugdymo mokinukams  padovanojo net 70 Gerumo pamokų!
     Per 12 metų, kai vedamos Gerumo pamokos, jos tapo puikia tradicija, perimta daugybėje pasaulio šalių.
     Gerumo pamokos skirtos tam, kad vaikų ir suaugusiųjų širdyse pažadintų ir sustiprintų geros širdies Išmintį.
     Dar ir dar kartą per pasakas, sakmes, legendas, filosofinius pamąstymus ir realias istorijas bei pavyzdžius iš gyvenimo kartu su vaikais turėjome galimybę įvertinti Gerumo reikšmę mūsų pasaulyje. Suvokėme begalinę gėrio jėgą, neišvengiamą jo pergalę, siekėme ieškoti savo gyvenimo tikslo ir vietos šiame pasaulyje, svarstėme, kokį pėdsaką kiekvienas iš mūsų galime palikti čia, Žemėje.
     Su didžiuliu džiaugsmu, atsiskleidė vaikų širdžių kūrybiškumas  ieškant  atsakymų į šias tiesas. Drauge su savo mokytojais vaikai svarstė, diskutavo, piešė, gamino rankdarbius, rašė laiškus, siųsdami pasauliui pačias gražiausias ir šviesiausias savo mintis.
     Ir kiekvienas gėrio lašelis, išplaukiantis iš mokytojo širdies, kūrė stebuklą vaikų širdyse, augindamas Gerumą visoje planetoje.