2022 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė“, I etapas

• Paskelbta: 2022-11-05

2022 m. spalio mėn. 26 dieną Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijoje įvyko 2022 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso „Plunksnelė“ I etapas. Mokykliniame konkurse dalyvavo antrokai, trečiokai ir ketvirtokai – iš viso 13 mokinių.
Konkursą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metoininkė Jolanta Paulienė ir  lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė.
Darbus vertino:
Nijolė Ulteravičienė, komisijos pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Rita Bakanaitė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.
Išrinkti po vieną antros, trečios, ketvirtos klasių taisyklingiausiai, aiškiausiai, estetiškiausiai rašantys mokiniai, kurie dalyvaus II etape - miesto konkurse:
1. Islam Mammadzada, 2b klasės mokinys, lietuvių kalbos mokytoja Donata Brazdeikienė;
2. Sofija Tubakajeva, 3c klasės mokinė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Paulienė;
3. Sofja Šašilkina, 4b klasės mokinė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Reda Staponkienė.
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojas bei linkime sėkmės miesto etape!