Miesto konkursas “Užburiantys poezijos garsai. Metų laikai”

• Paskelbta: 2022-04-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Miesto konkursas visada labai jaudinantis! 2022 metų sausio 19 d. vyko 16-asis rusų poezijos mylėtojų konkursas, kurį organizavo Klaipėdos rusų kalbos mokytojų asociacija „Vedi“ ir Klaipėdos miesto „Žaliakalnio“ gimnazija. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai, praėję pirmąjį atrankos turą, mokyklos konkurso nugalėtojai. Klausydamasi mūsų mokinių pasirodymų, širdyje didžiavausi jų išvaizda – tvarkinga šventine mokykline uniforma, ir pasirodymo nuoširdumu – gebėjimu pajausti poetinės kalbos grožį ir vaizdinius.
    Labai svarbu ir įdomu išgirsti ir kitų mokyklų mokinių pasirodymus, praturtėti emociškai.
Dėkoju visiems miesto konkurso dalyviams! Sveikinu rusų kalbos mokytoją Jelena Sokolenko, kurios mokinė Kristina Ksendzova (5a kl.) tarp 5-6 klasių mokinių laimėjo III vietą, o tarp 7-8 klasių Aliona Baranovskaja (8c kl.) – I vietą!
Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas Generalinio Rusijos konsulo Evgenijaus Khorishko padėkos raštais „už susidomėjimą ir meilę rusų kalbai, už gebėjimą perteikti rusiško žodžio grožį ir minties gelmę, poetinius vaizdinius“.
Rusų kalbos metodinės grupės pirmininkė Irina Gorbačiova