• Paskelbta: 2022-03-06
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 3 d. vyko Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“, kurį organizavo lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Laima Stelingienė ir lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė. Konkurse dalyvavo 18 skaitovų.

Dalyviai, įveikę jaudulį ir nerimą, stengėsi raiškiai ir įtaigiai skaityti lietuvių autorių kūrinius, todėl vertinimo komisijai, kurią sudarė Klaipėdos Maksimo Gorkio pavaduotoja ugdymui Nijolė Ulteravičienė ir lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė Rita Bakanaitė, nebuvo lengva išskirti laimėtojus. Konkurso I ir II vietų nugalėtojai atstovaus progimnazijai Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse kovo 9 d.

Laimėtojai:
1-2 kl. mokinių grupė
I v. - Uljana Radiuk, 1a kl., mokytoja Laima Stelingienė
II v. Uljana Logutenkova, 1c kl., mokytoja Jolita Šiaudvytienė,
III v. Marija Trofimova, 1t kl., mokytoja Donata Brazdeikienė.
3-4 kl.
I v.  Mark Michalkovskij, 3c kl., mokytoja Genovaitė Davidauskienė,
II v. Sonia Sojbel Tarachovskaja, 4t kl., mokytoja Sandra Peleckienė,
III v. Staliarskaja Sofija, 3c kl., mokytoja Reda Staponkienė.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir jų mokytojus.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolita Šiaudvytienė