Klaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Spring“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-06-03
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 31dieną TEAMS platformoje vykoKlaipėdos miesto tautinių mažumų mokyklųIV klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Spring“,kurį organizavo Maksimo Gorkio progimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Korch ir I. Drobyševskaja.

Konkurso tikslai – ugdyti kūrybiškumą, mąstančią ir iškalbingą individualybę; plėsti anglų kalbos teorinių žinių pritaikymą praktinėje veikloje; skatinti mokinius domėtis kitų šalių kultūriniu savitumu ir tradicijomis.

Konkurse dalyvavo 8 ketvirtokai (po du mokinius iš kiekvienos mokyklos), skaitovai iš Klaipėdos Maksimo Gorkio, „Pajūrio“, „Santarvės“, „Gabijos“ progimnazijų. Dalyviai atmintinai skaitė pasirinktą eilėraštį apie pavasarį, gamtą, gamtos prabudimą. Skaitomo kūrinio trukmė 2-3 min., teksto apimtis ne mažiau kaip 16-ką eilučių. Eilėraštis buvo įrašytas (video formatas) ir atsiųstas. Vertinimo komisiją sudarė Klaipėdos miesto progimnazijos anglų kalbos mokytojos:Irina Šaripova („Gabijos“ progimnazija), Irina Luskovec („Pajūrio“ progimnazija), Agnė Nagrickienė („Santarvės“ progimnazija), Inga Čebatorienė (Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija). Renkant nugalėtojus, atsižvelgta į konkurso dalyvių skaitymo raiškumą, intonaciją, tarimo taisyklingumą, teksto atskleidimą, įtaigumą bei dalyvių artistiškumą. Dėkojame visiems dalyviams, jie pasirinko labai įdomius tekstus anglų kalba ir puikiai skaitė bei siekė geriausio rezultato. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, diplomai.

Sveikiname nugalėtojus!

I vieta Grigorjeva Sofja,Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija (mokytoja ekspertė Olga Normantienė)

II vieta Danilenkova Varvara„Santarvės“ progimnazija (mokytoja metodininkė Natalija Polosuchina); ir Radiuk Daniil, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija (mokytoja metodininkė V.Korch)

III vieta Dukalskaja Jelena, „Santarvės“ progimnazija (mokytoja metodininkė L.Kuntysh)