Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“

• Paskelbta: 2022-03-12
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 9 dienos popietę mūsų progimnazijoje vyko  tradicinis Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų rusų ugdomąja kalba pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.
Kol skambės lietuviški žodžiai vaikų lūpose, tol gyvuos mūsų Lietuva.
Konkursą organizavo Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Laima Stelingienė ir lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Jolita Šiaudvytienė.
Jau antrus metus konkursas vykdomas nuotoliniu būdu, tad jaudulio daug mažiau, bet tuo pačiu netenkama ir tam tikro žavesio ir noro būti visų išgirstiems ir pasveikintiems.

Konkurso nugalėtojai ir jų mokytojos:
1-2 klasės:
1 vieta – Uljana Logutenkova,  1c klasės mokinė (mokytoja Jolita Šiaudvytienė, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija);

2 vieta – Darija Sokolova,  2 klasės mokinė (mokytoja Jolanta Vintilienė, Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazija);
3 vieta – Vsevolod Žutautas, 1c klasės mokinys (mokytoja Rita Potapenkienė, Klaipėdos „Santarvės“ progimnazija).

3-4 klasės:
1 vieta – Nikolė Chackevič,  4b klasės mokinė (mokytoja Rita Potapenkienė, Klaipėdos „Santarvės“ progimnazija);
2 vieta -  Marija Michno, 4b klasės mokinė (mokytoja Žaneta Vintilienė, Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija);
3 vieta -  Mark Michalkovskij, 3c klasės mokinys (mokytoja Genovaitė Dovidauskienė, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija).
Sveikiname nugalėtojus bei juos ruošusias pedagoges!

Jolita Šiaudvytienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja