Gėrio ir gailestingumo darbai

• Paskelbta: 2024-01-01

Sulaukėme šv. Kalėdų šventės! Džiaugsmo ir Šviesos šventės, Jėzaus Kristaus gimimo šventės! Sveikiname mokinius ir tėvelius!

Mūsų progimnazijoje vyko puiki kasmetinė ir labai svarbi akcija „ Šviesusis Angelas“. Šio labdaros renginio tikslas – pagalba artimajam!

Visą gruodį mokiniai, tėvai ir pedagogai rinko būtiniausius higienos reikmenis, saldumynus, kavą, arbatą ir kitus produktus stokojantiems ar į sudėtingas gyvenimo aplinkybes patekusiems žmonėms. Surinktos siuntos išvežiotos į nakvynės namus, „Mamos liniją“, krizių centrą, į labdaros fondą „Veik“.

Mokinių rankomis pagaminta 180 saldžių dovanų senelių globos namų gyventojams. Vaikai piešė atvirukus, juose rašė gražius palaikymo žodžius.

Norisi padėkoti visiems dalyvavusiems ir neabejingiems! Jūsų dėka mūsų akcija teikia džiaugsmą ir viltį daugybei žmonių!