Karaokės dainų konkursas

• Paskelbta: 2023-12-15

Gruodžio 14 dieną mūsų progimnazijoje tarp 3 klasių mokinių vyko konkursas „ Man patinka karaokė“. Šio renginio organizatorė – mokytoja metodininkė L. Tokareva, o ruošiant mokinius jai padėjo muzikos mokytojos S. Kuzmenko ir A. Staleliūnas. Akimirkai visi renginio dalyviai pasijuto estrados žvaigždėmis. Jie su malonumu atliko gerai žinomas dainas, draugiškai pritardavo išgirdę pažįstamas melodijas. Vaikai pademonstravo puikius vokalinius sugebėjimus, aktorinį meistriškumą ir gebėjimą improvizuoti. Gera nuotaika, žvalumo ir pozityvumo užtaisas buvo garantuotas visiems dalyviams.
     Turbūt sunku rasti sudėtingesnę užduotį nei vertinimo komisijai teisėjauti šiame renginyje. Nuspręsti, kuris iš šių talentingų vaikų pats geriausias, o kuris galbūt kažkuo nusileidžia kitiems, tiesiog neįmanoma. Tačiau taisyklės yra taisyklės, ir nugalėtojai, žinoma, buvo išrinkti. Buvo vertinamas atlikimas, artistiškumas, viso pasirodymo harmoniškumas. Trečią vietą laimėjo 3b ir 3c klasės, antrąja vieta pasidalijo 3t ir 3a klasės, o nugalėtojais tapo 3d klasės mokiniai. Konkurso pabaigoje visi dainininkai buvo apdovanoti prizais.
     Konkursas parodė, kad dainavimas drauge vienija vaikus, kuria puikią nuotaiką ir draugiškus tarpusavio santykius.