Respublikinis 2–4 klasių angliškos dainos konkursas „SING ALONG – 2024“

• Paskelbta: 2024-03-11
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 8d. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija organizavo Respublikinį  2–4 klasių  angliškos dainos konkursą „SING ALONG – 2024“. Konkurso tikslas -  plėtoti pradinio ugdymo mokinių anglų kalbos ir muzikos kūrybinės raiškos gebėjimus. Vertinant konkurso dalyvius, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas taisyklingam tarimui, vokaliniams gebėjimams, emociniam įtaigumui, sceniniam įvaizdžiui, kūrybiškumui.
          Mūsų mokyklai atstovavo 8 mokinių komanda: Ariana Poliūtė (3d), Maksim Potapkin (3d), Ana Puleikytė (3d), Ruben Taktašev (3d), Lev Tarachovskij (3d), Zahar Zakurdajev (3d), Ariana Stepanian (3a), Valerija Berioza (3d).
          Mokiniai puikiai atliko dainą anglų kalba „Toys, toys, toys”. Buvo nelengva rungtyniauti su daugybe kolektyvų iš įvairių Lietuvos miestų, tačiau mūsų mokiniai turėjo šlovės akimirką ir buvo apdovanoti diplomu nominacijoje už susikaupimą ir liko labai patenkinti. Mokinius ruošė muzikos mokytoja metodininkė L. Tokareva ir pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja.
          Po konkurso vaikai buvo apdovanoti rėmėjų saldžiomis dovanomis.
          Ačiū visiems už pastangas, dainavimą ir puikią nuotaiką! Linkime ir laukiame naujų pergalių!