5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurso ,,Poezijos užburiantys garsai”, skirto A. Puškino 225-ųjų gimimo metinių jubiliejui, I turas

  • Paskelbė : Marina Pečnikova
  • Paskelbta: 2023-12-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

2023 m. gruodžio 12 dieną vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „Poezijos užburiantys garsai”, skirtas A. Puškino 225 metų jubiliejui. 5-7 klasių mokiniai skaitė didžiojo poeto eiles ir kūrinius, skirtus A. Puškinui. Įdomiai konkursą organizavo jo vedėja  rusų kalbos ir literatūros mokytoja O. Drobyš. Buvo pateikti įvairialypį kūrėjo talentą liudijantys tekstai: poezija, proza, dramaturgija. Sveikinu ir dėkoju kompetentingai vertinimo komisijai -  J. Paulienei, I. Aleksejenko, N. Djakovai, visiems skaitovams ir jų mokytojams J. Beliakovai, J. Sokolenko, O. Drobyš.
Tarp 21 konkurse dalyvavusiųjų nugalėtojais tarp 5 klasių mokinių tapo: 1 vieta – N. Pančenko, 5c kl., 2 vieta – A. Babickij, 5a kl., 3 vieta – K. Gerasimova. Tarp 6 klasių mokinių: 1 vieta – L. Ivanickij, 6c kl. ir S. Noravian, 6b kl., 2 vieta – N. Oleinik, 6d kl., 3 vieta – A. Packievič, 6b kl. Tarp septintų klasių mokinių: 1 viera – I. Dodonov, 7d kl. ir A. Djakova, 7c kl., 2 vieta – K. Ksendzova, 7a kl., 3 vieta – T. Čeredničenko, 7c kl. ir D. Radiuk, 7c kl.
                                          
                                                             Rusų kalbos metodinės grupės pirmininkė I. Gorbačiova

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas