Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos raiškaus skaitymo konkursas „Poezijos užburiantis garsai”, skirtas A. Puškino 225-mečiui paminėti“

• Paskelbta: 2024-03-03
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 1 dieną įvyko miesto meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos užburiantys garsai“, skirtas A. Puškino 225-osioms gimimo metinėms. Visi  skaitovai, atstovavę mūsų  progimnazijai, labai stengėsi ir puikiai pasirodė! Dėkojame ir didžiuojamės visais! Džiaugiamės, kad tarp 5-6 klasių skaitovų Nikita Pančenko (5c klasė) laimėjo 3 vietą, o 7-8 klasių grupėje mūsų mokiniai laimėjo visas prizines vietas: 1 vieta – Ilja Dodonovas (7d klasė), 2 vieta – Anna Djakova (7c klasė), 3 vieta – Anastasija Knendzova (7a klasė). Sveikiname ir mokytojus, ruošusius mokinius.