Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas-paroda ,,Baltijos jūros turtai“ (1-2 klasės)

• Paskelbta: 2024-05-14

Nuo nuo balandžio 8d. iki gegužės 26 dienos Klaipėdos uostamiesčio progimnazijoje vyko Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas-paroda ,,Baltijos jūros turtai“.
Konkurso pagrindinis tikslas buvo aktyvinti ir viešinti vaikų ir mokinių meninę veiklą,
kuriant darbus Baltijos jūros ir švyturių  tematika.

Piešinių autoriai pasitelkę  įvairiomis piešimo technikomis galėjo  atskleisti Baltijos jūros turtų įvairovę, nuotaiką, spalvingumą.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš  Kauno, Panevėžio,  Ukmergės, Klaipėdos, Kretingos miestų. Konkursui pateikti virš 200 darbų.
Sveikiname nugalėtojus! Konkurso – parodos organizatorės mokytojos metodininkės Olga Kerpiškienė, Marina Pečnikova