Viktorina – konkursas ,,Velykinė puokštė”

• Paskelbta: 2024-05-17

Gegužės 16 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinis konkursas – viktorina ,,Velykinė puokštė”. Renginyje dalyvavo septynios 5-8 klasių mokinių komandos iš ,,Santarvės”, ,,Pajūrio”, ,,Gabijos” ir Uostamiesčio progimnazijų.
     Progimnazijos direktorė I. Narkevičienė, linkėdama geros nuotaikos, pasveikino visus dalyvius, pavadindama juos nugalėtojais!
     Mokiniams buvo pasiūlyti 3 turai interaktyvių užduočių, susijusių su pravoslavų tikėjimu, krikščioniškąją kultūra ir istorija, mūsų tradicijomis. Tai loginės grandinėlės, intelektualios užduotys ir užduotys Kahoot platformoje ,,Kas pasakė?”.
     Suskaičiavus taškus išaiškėjo nugalėtojai!
1 vieta tarp 5-6 klasių – mūsų progimnazijos komanda (V. Vitinovičius, M. Gineit, A. Belikov, S. Rimkutė, T. Legenzova, A. Zeibartaitė)
2 vietą taip pat laimėjo mūsų mokyklos komanda (M. Michalkovskij, Z.Golubeva, A. Baltrukonis, M. Rusov, A. Pivovar, V.Dacovskij, M.Morev)
Tarp 7-8 klasių komandų mūsų mokiniai A. Tiurina, A. Pancereva, A. Karpovas, A. Čikišau užėmė 2-ąją vietą
1-ąją vietą tarp 7-8 klasių mokinių laimėjo ,,Santarvės“ progimnazija, o 3-ąją - ,,Pajūrio“ gimnazijos mokinių komanda. Tarp 5-6 klasių komandų 3-ąją vietą laimėjo ,,Gabijos“ progimnazijos mokiniai.
     Sveikiname konkurso – viktorinos dalyvius ir nugalėtojus!
     Renginį organizavo ir vedė klubo ,,Kas? Kur? Kada?“ prezidentas, ,,Žaliakalnio“ istorijos mokytoja V. Baranovskij ir tikybos mokytoja N. Djakova.