Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių konferencija „Atverk duris į pasaulį“

• Paskelbta: 2024-03-05

Vasario 29 -ąją mokykloje organizuota mokslinė – praktinė konferencija „Atverk duris į pasaulį“, kurioje dalyvavo  Uostamiesčio, ,,Gabijos“, ,,Pajūrio“, ,,Santarvės“, ,,Sendvario“, ,,Versmės“ progimnazijų pradinių klasių mokiniai. Visi dalyviai  (jų buvo daugiau nei 80) ir 30 mokytojų, jų rėmėjų, susirinko jaukioje aktų salėje. Susirinkusiuosius pasveikino direktorės pavaduotoja ugdymui N. Ulteravičienė. Svečius pasitiko 3 ir 4 klasių meniniai kolektyvai, vadovaujami  A. Malčiaus ir N. Černyšovos.
     Dirbdami penkiose sekcijose vaikai dalijosi savo žiniomis, pasiekimais ir atradimais. Visi pristatymai buvo ryškūs, įdomūs, įsimintini – juk vaikai apibendrino savo tiriamąją veiklą, kurią vykdė keletą mėnesių.
     Konferencijos simbolis – švyturys, kuris tapo kelrode žvaigžde visiems, ieškantiems kelio į žinių pasaulį. Po darbo grupėse aktų salėje vyko refleksija. Konferencijos dalyviai vieningai pripažino, kad pristatymai buvo įdomūs, naudingi ir džiuginantys.