Spektaklis „MeriPo“

• Paskelbta: 2024-02-04

Vasario 4 –ąją mūsų progimnazijoje buvo parodytas spektaklis „MeriPo“. Šis spektaklis buvo kaip vienas iš projekto „Kalėdų šviesa“ renginių, organizuojamų Klaipėdos dekanato, vienijančio krikščioniškojo švietimo bendriją „Žodis“ (Klaipėda),  „Artlaboratoriją“, „Dramšoką“ (Vilnius) ir Uostamiesčio progimnaziją.
     Puikus spektaklis, kuriame vaidino net 40 aktorių (daugiausia mokyklinio amžiaus vaikai), pasakojo ne tik apie pažįstamą siužetą, bet ir atskleidė tikrąsias vertybes:meilę, tikėjimą, draugystę, kantrybę, atsakingumą ir tvirtą šeimą!
     Daugybė žiūrovų gausiais aplodismentais dėkojo artistams ne tik už puikią vaidybą, bet ir už įspūdingas dekoracijas, šokio numerius, įdomius kostiumus!
     Svečiai iš Vilniaus buvo dėkingi žiūrovams ir progimnazijos direktorei I. Narkevičienei už šiltą ir nuoširdų priėmimą.