Respublikinė tikybos viktorina ,,Aš vartau kalendorių”

• Paskelbta: 2024-02-21

Mūsų progimnazijoje įvyko respublikinė viktorina ,,Aš vartau kalendorių”, kurioje dalyvavo  ,,Santarvės”, ,,Pajūrio”, ,,Gabijos”, Kauno tarptautinės gimnazijos ir mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai. Viktorinos klausimai buvo susieti su svarbiausiomis krikščioniškomis žiemos šventėmis: šv. Kalėdomis, Krikštu ir Viešpaties sutikimu.
     Užduotys buvo įvairios ir  skirtingo sudėtingumo, reikalaujančios loginio mąstymo, regimojo fiksavimo, gebėjimo parašyti mini esė.
     Visos komandos pademonstravo  didelę motyvaciją ir aukštus rezultatus!
Labai notėtųsi išskirti 4a klasės komandą (mokytoja T. Kazadojeva), kuri mokykliniame ture surinko didžiausią taškų skaičių, buvo labai dėmesinga ir puikiai dirbo!
     Visi viktorinos dalyviai ir mokytojai, ruošę mokinius, buvo apdovanoti padėkos raštais.