Progimnazijos 4–8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Mokyklinis etapas

• Paskelbta: 2024-02-27

Vasario mėnesį anglų kalbos mokytojos organizavo ir pravedė anglų kalbos mokyklinę olimpiadą. Mokiniai, užemę 1-as ir 2-as vietas, bus deleguojami dalyvauti miesto olimpiadoje (8 klasės) ir  miesto konkursuose (4-7 klasės).

Dėkojame mokyklinės olimpiados dalyviams:

4 klasės: Denieliui Bitounti-Mpompai, Milmantei Ramanauskaitei, Danieliui Bašlykovui, Mariiai Romanovai, Timurui Čelpanovui, Nikolei Vaisman, Marijai Stropei, Alisijai Sliževskajai, Oleksandrui Pietkevych, Aglajai Darondovai, Aleksandrui Levenui, Arsenui Aleskerovui, Marianai Smelkovai , Mikhailui Sizovui

5 klasės: Ruslanai Nužnovai, Platonui Baradulinui, Uljanai Petrakovai, Aleksandrui Grigorjevui, Aleksandrui Kirichenko, Sofijai Stoliarskajai,   Maksimui Savickiui

6 klasės: Vladimirui Dacovskiui, Ignatui Isajevui, Markui Morevui, Aleksandrui Packevič, Susannai Noravian, Oscarui Barzdinui, Milanai Shynkarykai, Levui Ivanickiui

7 klasės: Artiomui Zubkovui, Marijai Slobodianik, Aliaksejui Chykishau, Kirilui Cepovui, Romanui Karasiovui, Margaritai Liepinaitytei, Anai Ogorodničiuk

8 klasės: Marijai Romanovai, Maksui Gavrilčikui, Timurui Lebedevui, Timurui Taktaševui, Arinai  Bakanovai,  Martynui Garjonui, Jegorui  Lobko, Andrejui Jažuk, Polinai Konyk, Davidui Sultanovui

Sveikiname mokyklinės olimpiados nugalėtojus, laimėjusius:

I vietą: Aleksandrą Leveną (4d, mokytoja ekspertė O. Normantienė), Sofiją Stoliarskają (5c, mokytoja metodininkė V. Sedlovskaja), Oskarą Barzdins (6c, mokytoja metodininkė V. Sedlovskaja), Romaną Karasiovą (7c, mokytoja metodininkė O. Suchova), Davidą Sultanovą (8d, mokytoja metodininkė M. Muzyka)

II vietą: Milmantę Ramanauskaitę (4a, mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja), Uljaną Petrakovą (5a, mokytoja ekspertė O.Normantienė), Milaną Shynkaryk (6c, mokytoja metodininkė V. Sedlovskaja), Mariją Slobodianik  (7b, mokytoja ekspertė O. Normantienė), Maksą Gavrilčiką (8a, mokytoja ekspertė O. Normantienė)

III vietą: Denielį Bitounti-Mpompą (4a, mokytoja metodininkė I.Drobyševskaja), Ruslaną Nužnovą (5a, mokytoja metodininkė M. Muzyka), Levą Ivanickį (6c, mokytoja ekspertė O. Normantienė), Margaritą Liepinaitytę (7c, mokytoja metodininkė M. Muzyka), Martyną Garjoną (8b, mokytoja metodininkė O. Suchova)

Mokytoja ekspertė Olga Normantienė