Tarptautinę savanorių dieną (Volunteer Day)

• Paskelbta: 2023-12-09

Gruodžio 5 d. įvyko projekto „Volunteer Day“ pristatymas. „Volunteer Day“  - tai tarpmokyklinis integruotas socialinės veiklos ir anglų kalbos projektas. Jis projekto dalyviams suteikė galimybę daugiau sužinoti apie Tarptautinę savanorių dieną, sudarė sąlygas ugdytis šnekamąją anglų kalbą, gebėjimą dirbti komandoje. Šį projektą koordinavo progimnazijos direktorė Irina Narkevičienė. Projekte dalyvavo aštuntų klasių mokiniai iš Klaipėdos uostamiesčio, „Santarvės“ ir  „Gabijos“ progimnazijų.
Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja ekspertė Olga Normantienė. Pristatymo scenarijų ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova. Mūsų progimnazijos komandą paruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Viktorija Sedlovskaja. Aštuntokai papasakojo apie savo dalyvavimą pasirinktoje socialinėje bei ekologinėje savanorystės veikloje, atliko kūrybines užduotis, kurias paruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Marina Muzyka.
Renginį vedė Ana Kopeykina, Mark Kopeykin ir Ariana Pancereva (8c kl.). Mūsų progimnazijai atstovavo šie mokiniai: Timur Lebedev (8a kl.), Armandas Griučkaitis (8c kl.), Darya Badziak ir David Sultanov (8d kl.). Projekto pristatymas pasibaigė daina „Volunteers“ ir visų dalyvių bendra nuotrauka.
                                                                        Anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova