Paaugliai ir maistas (Teens and Food)

• Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Balandžio 18 d. „Gabijos“ progimnazijoje įvyko trumpalaikio projekto „Teens and Food“ pristatymas. „Teens and Food“ – tarpmokyklinis anglų kalbos projektas. Jis suteikė projekto dalyviams galimybę daugiau sužinoti apie paauglių gyvenimo būdą, sudarė sąlygas ugdytis šnekamąją anglų kalbą, gebėjimą dirbti komandoje. Projekte dalyvavo aštuntų klasių mokiniai iš Klaipėdos „Uostamiesčio“, „Pajūrio“ ir „Gabijos“ progimnazijų ir pirmų klasių mokiniai iš „Aitvaro“ gimnazijos.
Mūsų progimnazijos komandą paruošė anglų kalbos mokytojos metodininkės Olga Suchova ir Viktorija Sedlovskaja. Aštuntokai papasakojo apie kasdienes sveikos mitybos taisykles paaugliams, parengė sveikos gyvensenos deklaraciją ir atliko kūrybines užduotis.
Mūsų progimnazijos komanda – 8c klasės mokiniai Artiom Cariov, Mark Kopeykin, Ana Kopeykina  ir 8d klasės mokiniai: Sofia Budnikovė ir David Sultanov.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Suchova