Klaipėdos tautinių mažumų mokyklų 4 kl.asių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas „Welcome Summer“

• Paskelbta: 2023-05-18
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šiandien, gegužės 18 dieną, mūsų mokykloje vyko 4 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Jame dalyvavo Klaipėdos uostamiesčio, ,,Pajūrio“, „Santarvės“, „Gabijos“ progimnazijų I turų nugalėtojai.

Konkursą organizavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja J. Poliakova ir anglų kalbos mokytoja metodininkė I. Drobyševskaja.

Konkurso tikslas – kelti anglų kalbos mokymosi motyvaciją, skatinti domėjimąsi mokomojo dalyko grožine literatūra ir pačia anglų kultūra. Konkursas suteikia galimybę visiems vaikams realizuoti savo gebėjimus ir talentus, aktyvinti jų kūrybingumą. Mokiniai skaitė anglų poetų eiles apie vasarą ir pademonstravo geras anglų kalbos žinias bei kūrybinius sugebėjimus.

Eilėraščių skaitymas buvo vertinamas keliais kriterijais: teksto išmokimas, skaitymo meistriškumas, išraiškingumas, kalbos taisyklingumas. Skaitymą vertino trijų profesionalių miesto pedagogų komisija: anglų kalbos mokytojos metodininkės I. Lyskovec, A. Nagreckienė, O. Suchova.

Eilės buvo puikios, ir skaitovai pasirodė labai gerai, o vertinimo komsija be didesnio vargo išrinko nugalėtojus, surinkusius daugiausia taškų: 1 vieta – Marsel Mirochin (4b) ir Anastasiia Shvai (4t)Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos.

Sveikiname ir didžiuojamės!