Dalyvavimas literatūros kūrinių meninio skaitymo konkurse-šventėje (Jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo projektas)

• Paskelbta: 2023-05-09
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 5 dieną Danielius Stepanovas, 8b klasės mokinys, kurį ruošė mokytoja Ilona Vilikanskienė, dalyvavo Jaunimo tautinio ir pilietinio ugdymo projekto meninio skaitymo konkurse–šventėje. Konkursas, kurį remia Klaipėdos Rotary klubas „MARIS“, šiemet surengtas „Viktorijos“ viešbutyje. Kadangi tai seniausias viešbutis ne tik Klaipėdoje, bet ir Lietuvoje, šventės dalyviai su malonumu klausėsi knygos apie „Viktorijos“ viešbutį autoriaus K. Demerecko pasakojimo. Na, o vėliau laukė puikios akimirkos klausant miesto mokyklų moksleivių skaitomų poezijos ir prozos tekstų.

Šis konkursas ne veltui vadinamas švente! Jis unikalus tuo, jog čia nėra laimėjusių ir pralaimėjusių - visi jo dalyviai yra Nugalėtojai, nes jau kelintus metus nebeskirstomos prizinės vietos – Padėkos raštais, dovanomis, gardžiais pietumis apdovanojami visi dalyviai ir juos ruošę mokytojai!

Na, o tai, kad Danielius drauge su dar trimis konkurso dalyviais gegužės 8 dieną buvo pakviestas į susitikimą su Klaipėdos Rotary klubo „MARIS“ broliais liudija, kad konkurse pasirodė puikiai! Danielius konkurse ir susitikime su rėmėjais skaitė O. Milašiaus ir Just. Marcinkevičiaus kūrinius.