Penktoji tarptautinio Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų projekto „Nauji potyriai spalvina mūsų pasaulį“ diena (2022-10-07)

Paskutinė projekto diena prasidėjo nuo kūrybinių veiklų. Projekto dalyviai pasiskirstė grupėmis. Viena grupė piešė ant vandens. Piešinio tema - „Mano nuotaika“. Kita grupė tuo metu kūrė spalvoto smėlio kompoziciją „Spalvotas gyvenimas“. Vėliau grupės pasikeitė vietomis. Kūrybines veiklas organizavo dailės mokytoja Tatjana Pulkauskienė ir Marina Filičeva – dailė ir technologijų mokytoja-metodininkė.

Vėliau projekto dalyviai stebėjo Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos mokinių teatro spektaklis „Ančiukas Dorotėjus. Spektaklio režisierė – teatro ekspertė Galina Semionova.

Po nuotaikingo reginio vyko projekto apibendrinimas. Jo metu dalyviai ant spalvotų laivelių užrašė linkėjimus ir padėkas mokyklai ir mokytojams, piešė savo emocijas - išreiškė jausmus apie Lietuvoje praleistą laiką. Laiveliai buvo suklijuoti ant nupieštos didžiulės jūros. Atrodė, lyg jie plaukia ten, kur pildosi parašyti žodžiai. Tuomet internetinio įrankio Kahoot pagalba projekto dalyviai įvertino šio mobilumo veiklas. Po refleksijos Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos direktorė I. Narkevičienė ir šio projekto koordinatorė J. Paulienė visiems įteikė projekto dalyvio sertifikatus.

Atsisveikinimo pietūs vyko kavinėje „Old Mill“. Mažieji projekto dalyviai dalyvavo užsiėmime „Gaminu picą sau ir draugui“. Mokytojai iš Italijos, Turkijos, Makedonijos, Rumunijos ir Lietuvos dalinosi patirtimi, įspūdžiais ir planavo ateities susitikimus. Prieš atsisveikinant, visi susirinkusieji užpūtė tradicija tapusio projekto torto žvakutes.

Padėkos ir atsisveikinimo žodžiai, apsikabinimai, paslapčia nubraukta vaikiška ašara rodė, kad šis, trečiasis tarptautinio Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų projekto „Nauji potyriai spalvina mūsų pasaulį“ mobilumas baigėsi.

Projekto koordinatorė Jolanta Paulienė dėkoja visiems progimnazijos mokytojams, prisidėjusiems prie projekto pirmojo mobilumo organizavimo.

Atnaujinta: 2024-02-11
Iki naujų mokslo metų liko

SVEIKINIMAI!