Projektų mugė 2019 (2019-03-05)

Vasario 19 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje šurmuliavo ketvirtoji nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2019“, kurią organizavo Mugės šeimininkai, VšĮ „Edukateka“ bei Švietimo mainų paramos fondas. Šio renginio tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.

Mugėje dalyvavo ir mūsų progimnazija. Vykdydami projektą „Šimtmečio dovanos“, pristatėme kūrybines dovanas „Pasveikinkime Lietuvą kartu“. Labiausiai sudomino 8b klasės mokinių darbai iš popieriaus, siūlų, plastiko, fotografijų albumas. Mokytojams ir mokiniams buvo suorganizuota meistriškumo dirbtuvės. Kiekvienais metais mugės metu pamatome naujų įdomių idėjų, naujoviškų darbų.

Fizikos mokytoja Natalja Plikosova ir biologijos mokytoja Liudmila Afanasjeva

Fizikos mokytoja Natalja Plikosova ir biologijos mokytoja Liudmila Afanasjeva

Atnaujinta: 2024-02-11
Iki naujų mokslo metų liko