Gamtamokslinė praktinių – tiriamųjų darbų konferencija „Pažink mus supantį pasaulį“ (2019-10-25)

Spalio 24 d. Klaipėdos saviraiškos centre vyko kasmetinė gamtamokslinė praktinių – tiriamųjų darbų konferencija „Pažink mus supantį pasaulį“. Konferencijos tikslas - žadinti mokinių norą domėtis juos supančia aplinka, ugdyti tiriamojo darbo gebėjimus,  skatinti aktyvų mokinių bendradarbiavimą ir tenkinti jų saviraiškos poreikius.

Uždaviniai:

1. Išmokyti  naudotis pagrindiniais mokslinio tyrimo metodais, susirasti informaciją, ją

kaupti ir perduoti kitiems.

2. Formuoti mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius.

3. Skatinti mokytojus ugdyti mokinių praktinius gamtamokslinius gebėjimus, organizuojant

ugdymą tyrinėjimams palankioje, natūralioje gamtinėje aplinkoje.

Šioje konferencijoje mūsų mokyklos septintokai Milana Pestereva (7a) ir Denis Andrenko (7b) pristatė darbą „Buitinių prietaisų keliamo triukšmo tyrimas“. Atliekant darbą, buvo naudojamas naujos informacijos tyrimo metodas, formuojamas mokslinis mąstymas.  Konferencijos komisiją sudarė Klaipėdos universiteto dėstytojai. Mūsų mokyklos mokinių darbo tema buvo pripažinta kaip viena iš aktualiausių temų.

Už aktyvų dalyvavimą ir paruoštą pranešimą Klaipėdos miesto ir regiono mokinių gamtomokslinėje praktinių-tiriamųjų darbų konferencijoje “Pažink mus supantį pasaulį” mokiniai gavo padėkos raštą.

Konferencijai mokinius rengė mokytojos metodininkės: Natalja Plikosova (fizika), Liudmila Afanasjeva, Viktorya Kravchenko (biologija), Lijana Diliautienė (lietuvių kalba ir literatūra).

Atnaujinta: 2024-02-11
Iki naujų mokslo metų liko

SVEIKINIMAI!