Birželio 22 dieną trys Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos atstovės atvyko į Kroatiją, Splito miestą, kur dalyvauja Erasmus+ projekto „Augimas per mokymąsi ir emocinę sveikatą“ mokytojų mokymuose.
Direktorės pavaduotojos Jolanta ir Lijana bei matematikos mokytoja Jekaterina visą savaitę dalyvaus kursuose „Successful teaching in a mixed ability classroom – Meet the needs of gifted children“, skirtuose sėkmingam darbui mišrių gebėjimų klasėje ir gabių mokinių ugdymo poreikių atpažinimui.
Pirmąją mokymų dieną dalyvės klausėsi paskaitos apie žmogaus streso valdymą, emocinės sveikatos svarbą bei mokytojo savijautos įtaką ugdymo procesui. Tai buvo puiki galimybė ne tik įgyti naujų žinių, bet ir apmąstyti, kaip emocinė sveikata padeda kurti palankią mokymosi aplinką.
Į mokymus susirinko apie 80 mokytojų iš 17 šalių. Dalyviai pristatė save, savo mokyklas, dalijosi patirtimi ir užmezgė naujų ryšių. Džiaugiamės sutikę daug bendraminčių ir tikime, kad šios pažintys gali tapti gražiu ateities projektų pradžia.
Atnaujinta: 2026-06-23
