„Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“

• Paskelbta: 2024-05-20
  • Kategorija: Didžiuojamės

Balandžio 25 d. Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijoje 4 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo, besimokančių mokyklose tautinių mažumų kalba, lietuvių kalbos ir literatūros skaitymo ir suvokimo gebėjimų konkurse „Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“.
 Konkurso tikslas - skatinti pradinių klasių mokinių norą giliau pažinti lietuvių kalbą ir literatūrą, atskleisti teksto suvokimo gebėjimus bei rašybos įgūdžius, tenkinti mokinių saviraiškos poreikius.
Konkursą vertino Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos sudaryta profesionali vertinimo komisija.
Visas prizines vietas laimėjo Klaipėdos uostamiesčio progimnazijos mokiniai.
Komisijos sprendimu I vieta atiteko 4b klasės mokinei Ievai Staleliūnaitei, kurią ruošė mokytoja Jolita Šiaudvytienė, II vieta atiteko 4 klasės mokiniui Timurui Čelpanovui, kurį ruošė mokytoja Jolanta Paulienė ir III vieta atiteko 4 klasės mokinė Marijai Stropei, kurią paruošė mokytoja Jolanta Paulienė.