2022-2023 m.m. mokyklos anglų kalbos olimpiados rezultatai 5-8 kl.

  • Paskelbė : Marina Pečnikova
  • Paskelbta: 2023-03-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario mėnesį, uostamiesčio progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Olimpiados tikslas buvo skatinti mokinių susidomėjimą anglų kalba, tikrinti klausymo, skaitymo bei kalbos vartojimo įgūdžius. Olimpiadoje dalyvavo 41 mokinys.

I-ą vietą užemė : Jevdokimov Kiril, 8b (anglų kalbos mokytoja metodininkė O. Suchova), Melechov Georgij, 7b (anglų kalbos mokytoja metodininkė V.Sedlovskaja), Slobodianik Marija, 6b (anglų kalbos mokytoja ekspertė O. Normatienė), Barzdins Oskars, 5c (anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Sedlovskaja).

II-ą vieta užemė: Šukliavičiūtė Paulina, 8а (anglų kalbos mokytoja metodininkė

V.Sedlovskaja), Gavrilčik Maks, 7b (anglų kalbos mokytoja ekspertė O.Normantienė), Karasiov Roman, 6c (anglų kalbos mokytoja metodininkė O.Suchova), Radko Adelina 5a (anglų kalbos mokytoja metodininkė M. Muzyka).

III –vietą užemė: Kucinas Dastin, 8а (anglų kalbos mokytoja metodininkė

V.Sedlovskaja), Sultanov David, 7d (anglų kalbos mokytoja metodininkė M. Muzyka), Liepinaitytė Margarita, 6 (anglų kalbos mokytoja metodininkė M. Muzyka), Shynkaryk Milana, 5c (anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Sedlovskaja).

Sveikiname nugalėtojus! Linkimė sekmės miesto olimpiadoje ir miesto konkursuose.

 

Olga Normantienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas