Meninio skaitymo konkursas „ UŽBURIANTYS POEZIJOS GARSAI“

• Paskelbta: 2022-11-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 14 dieną vyko tradicinis 5 – 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas poetams, kurių jubiliejus minime 2022 -aisias metais. Skaitovų lūpomis skambėjo žinomų rusų poetų M. Cvetajevos, I. Severianino. K. Balmonto, A. Tolstojaus, B. Achmadulinos, R. Roždestvenskio, K. Čiukovskio eilės.

5 klasių mokinių prizininkai: I vieta – N. Oleinik (5d kl.), II vieta – L. Ivanickij (5c kl.), III vieta – S. Chaponova ir A. Packievič (5b kl.). Prizininkai 6 klasėse: I vieta – A. Djakova (6c kl.), II vieta – K. Ksendzova (6a kl.), III vieta – D. Radiuk ir T. Čeredničenko (6c kl.). Prizinių vietų laimėtojai 7 klasėse: I vieta – M. Romanova (7a kl.), II – D. Bliudžiūtė (7d kl.), III vieta – A. Lauš (7a kl.). 8 klasėse I-ąją vietą laimėjo A. Karpalo (8a kl.).

Mielieji vaikai, linkime jums sėkmės miesto meninio skaitymo konkurse, kuris įvyks lapkričio 25 dieną „Žaliakalnio „ gimnazijoje.

Metodinės grupės pirmininkė – rusų kalbos ir literatūros mokytoja I. Gorbačiova