Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo tautinių mažumų mokyklų 8, 9 klasių mokinių anglų kalbos komandinis konkursas "My Native Town Klaipėda"

• Paskelbta: 2022-11-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 14 dieną 8a  ir 8b klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos konkurse „Mano gimtasis miestas Klaipėda“, kurį organizavo Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija. Atlikdami 4 turų užduotis, mokiniai turėjo galimybę ne tik patikrinti ir pagilinti savo žinias apie Klaipėdą, pažinti savo miesto kultūrines aplinkas, bet ir įdomiai praleisti laiką su savo bendraamžiais.
          Susumavus visų užduočių rezultatus, išaiškėjo, jog mūsų progimnazijos mokinių komanda buvo stipriausia iš visų  keturių konkurse dalyvavusių komandų: „Aitvaro“ gimnazijos, „Santarvės“ ir „Gabijos“ progimnazijų  ir laimėjo garbingą PIRMĄJĄ vietą!
          Sveikiname anglų kalbos konkurso nugalėtojus – 8a ir 8b klasių mokinius: Milaną Karpuk, Liepą Paliokaitę, Kateriną Cepovą, Alisą Polegoshko, Marką Štanko ir Danielių Stepanovą, kuriuos konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Olga Normantienė, Olga Suchova ir Marina Muzyka.