Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-17
  • Kategorija: Didžiuojamės

„Spelling Bee“ – tai angliškų žodžių tarimo paraidžiui konkursas. Šis konkursas pirmą kartą buvo surengtas 1925 metais JAV. Dabar jis vyksta daugelyje pasaulio šalių.

Kovo 15 d. „Spelling Bee“ konkursas 4 klasių mokiniams pirmą kartą vyko ir mūsų progimnazijoje. Konkurse dalyvavo 19 mokinių. Dalyviui buvo sakomas angliškas žodis, kurį jis turėjo pakartoti, ištarti paraidžiui ir dar kartą pakartoti. Mokiniai įnirtingai kovėsi ir parodė puikias anglų kalbos abėcėlės bei žodžių rašybosžinias.

Sėkmė lydėjo Sofiją Grigorjevą (4t, mok. O. Normantienė), Vladislavą Lapankovą (4c,mok. I. Čebatorienė) ir Nikitą Maksimenko (4c, mok. V. Korch).

Sofija ir Vladislavas atstovaus mūsų mokyklai „Spelling Bee“ konkurse miesto ture, kuris vyks kovo 23d. Simono Dacho progimnazijoje.

Sveikiname nugalėtojus ir visus konkurso dalyvius!Linkime mokiniams sėkmės ir ryžto siekiant rezultatų ateityje.