Patirtinio ugdymo veikla Palangos gintaro muziejuje, 2a ir 2 b klasės

2022-05-04, 2a ir 2b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis, pradinio ugdymo mokytojomis metodininkėmis,  Tatjana Kazadojeva ir Lidija Kaupiene bei lietuvių kalbos mokytoja metodininke Giedra Bočkuviene ir lietuvių kalbos vyresniąja mokytoja Jolita Šiaudvytiene vyko į edukacinę išvyką Palangos gintaro muziejuje.
     TIKSLAS: Supažindinti vaikus su Palangos gintaro muziejumi, dalyvauti patirtinio ugdymo edukacinėje – eksperimentinėje veikloje apie gintarus. Integruoti ir plėtoti lietuvių kalbos ir gimtosios kalbos žinias. Ugdyti draugiškus santykius kolektyve.
    Mokiniai kartu su mokytojomis susipažino su Palangos gintaro muziejaus ekspozicijomis, pasivaikščiojo po parką. Miglė Jonaitienė, Palangos gintaro muziejaus vyr. edukatorė, kūrybinių edukacinių užsiėmimų „Gamtos ir meno simbiozė“ metu papasakojo mokiniams apie gintaro atsiradimą,  pamokė visus, kaip pasidaryti gintarėlio inkliuzo iliustraciją. Vaikai patys susikūrė akvarelinę iliustraciją - gintariuko inkliuzą.