Dėl nemokamo maitinimo mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose

• Paskelbta: 2023-05-10
  • Kategorija: Pranešimai

Nuo gegužės 1 d. pradedamas prašymų priėmimas dėl mokinių nemokamo maitinimo mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose.

Pateikus prašymą ir visus reikalingus dokumentus po gegužės 25 d. nemokamas maitinimas teikiamas nuo informacijos apie priimtą sprendimą dėl mokyklose organizuojamose vasaros poilsio stovyklose skyrimo gavimo mokykloje kitos dienos.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės nei 193,50 Eur, o išimties atvejais, mažesnės nei 322,50 Eur.

Išimties atvejais nemokamas maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose, patikrinus bendrai gyvenančių asmenų gyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą, gali būti skiriamas, jeigu pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 322,50 Eur dydžio:

- kai motina ar tėvas vieni augina vaikus; šeimoje auga trys ir daugiau vaikų;

- mokinys yra neįgalus arba bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų yra neįgalus;

- mokinys patiria socialinę riziką arba mokinį augina bendrai gyvenantys asmenys, patiriantys socialinę riziką;

- šeima dėl sunkios ligos, nelaimingo atsitikimo patyrė (patiria) papildomų išlaidų dėl būtinų sveikatos priežiūros paslaugų, vaistų, medicinos priemonių ir pan. ar nelaimingo atsitikimo (gaisro, stichinės nelaimės, nusikalstamos veiklos, nukentėjus dėl ekstremaliosios situacijos ir karantino, padarinių patyrus (patiriant) nepalankias ekonomines ir finansines pasekmes).

Svarbu! Į vidutines pajamas neįskaitomi vaiko pinigai, dalis su darbo santykiais susijusių pajamų, nedarbo socialinio draudimo ir darbo paieškos išmokų (priklausomai nuo vaikų skaičiaus ir šeimos sudėties – nuo 20 iki 40 proc.)

Klaipėdos miesto gyventojai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams gali teikti elektroniniu būdu interneto svetainėje www.spis.lt arba Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyryje pagal išankstinę registraciją I–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.), V – nuo 8 iki 12 val.:

• Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą šiaurinėje miesto dalyje (nuo Kalotės iki Baltijos pr.), priimami Vytauto g. 13. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, elektroniniu paštu parama.centras@klaipeda.lt arba kabinete.

• Pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai), priimami Laukininkų g. 19A. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, telefonais (8 46) 32 46 96, (8 46) 39 10 68, elektroniniu paštu parama.filialas@klaipeda.lt arba kabinete.

Išsamesnę informaciją apie paramą mokiniams galite sužinoti paskambinę Socialinės paramos skyriaus informacijos telefonais:

• Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40

• Laukininkų g. 19A – tel. (8 46) 32 46 96 ir (8 46) 39 10 68