Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

2022–2023 M. M. 1–4 KLASIŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS

Dalykas

Klasės

Mokytojo v. pavardė

Savaitės diena

Laikas (pamoka)

Vieta (kabinetas)

Lietuvių kalba (užsieniečiams)

12

D. Brazdeikienė

Trečiadienis

7

104

34

l. Stelingienė

Ketvirtadienis

7

221

Gimtoji kalba (rusų)

4a

N. Bezuglaja

Penktadienis

6

319

Gimtoji kalba (greitasis skaitymas, integruotas į gimtosios kalbos (rusų) pamokas)

1a

N. Tarachovskaja

Antradienis

(II pusmetis)

4

106

1b

Pirmadienis

(I pusmetis)

5

315

1c

Ketvirtadienis (II pusmetis)

4

322

1t

Ketvirtadienis

(I pusmetis)

2

321

Skaitymo ir rašymo gebėjimų ugdymas

(I pusmetis)

4a

N. Bezuglaja

Antradienis

7

319

4b

S. Polchutenko

Ketvirtadienis

6

317

4c

M. Kornaušenko

Ketvirtadienis

7

316

4t

J. Gorskaja

Pirmadienis

7

318

Anglų kalba

3d

O. Normantienė

Ketvirtadienis

6

207

Matematika

1b

M. Zuzevičienė

Pirmadienis

6

315

2a

O. Kerpiškienė

Ketvirtadienis

(por. sav.)

7

321

2b

L. Aksenova

Penktadienis

6

122

3b

L. Kaupienė

Antradienis

6 (0,5val.)

119

3c

J. Šapenkov

Trečiadienis

6

222

3d

E. Karmanova

Antradienis

7 (0,5val.)

220

2022 – 2023 M.M. 5-8 KLASIŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS

Savaitės diena

Laikas

Konsultacija

Klasė

Mokytojas

Kabinetas

 

LIETUVIŲ KALBA IR LITERATŪRA

Pirmadienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba

(mokiniams turintiems mokymosis sunkumų)

5 kl.

R. Bakanaitė

314

 

Pirmadienis

14.30-15.15

Lietuvių kalba

(gabiems mokiniams)

  1. kl.

I.Vilikanskienė

213

 

Antradienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba

(mokiniams turintiems mokymosis sunkumų)

6 kl.

R. Endziulaitienė

204

 

Trečiadienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba

(mokiniams turintiems mokymosis sunkumų)

5 kl.

R. Endziulaitienė

204

 

Trečiadienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba

(gabiems mokiniams)

8 kl.

L. Diliautienė

212

 

Ketvirtadienis

14.30-15.15

Lietuvių kalba

(mokiniams turintiems mokymosis sunkumų)

5 kl.

I.Vilikanskienė

213

 

Penktadienis

14.30-15.15

Lietuvių kalba

(mokiniams turintiems mokymosis sunkumų)

5 kl.

S. Peleckienė

204

 

Pirmadienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas)

5-6 kl.

O. Valiukaitė

(vaduoja J.Šiaudvytienė)

314

 

Trečiadienis

15.15-16.00

Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas)

7-8 kl.

O. Valiukaitė

(vaduoja I. Vilikanskienė)

213

 

RUSŲ KALBA

Antradienis

15.15-16.00

Rusų kalba

(gabiems mokiniams)

7-8 kl.

E. Skripkus

308

 

Trečiadienis

15.15-16.00

Rusų kalba

(gabiems mokiniams)

7-8 kl.

I.Gorbačiova

308

 

Penktadienis

14.30-15.15

Rusų kalba

(mokiniams turintiems mokymosi sunkumų)

6 kl.

E. Sokolenko

311

 

UŽSIENIO (ANGLŲ) KALBA

Pirmadienis

14.30-15.15

Anglų kalba (gabiems mokiniams)

6d kl.

O. Normantienė

207

 

Pirmadienis

15.15-16-00

Anglų kalba

(mokiniams turintiems mokymosi sunkumų)

8 kl.

O. Normantienė

207

 

Antradienis

17.00-17.45

Anglų kalba

(mokiniams turintiems mokymosi sunkumų)

5 kl.

V. Korch

Nuotoliniu būdu

 

Ketvirtadienis

16.30-17.15

Anglų kalba

(mokiniams turintiems mokymosi sunkumų)

5 kl.

V. Korch

Nuotoliniu būdu

 

MATEMATIKA

Pirmadienis

19.00-19.45

Matematika

(mokiniams turintiems mokymosi sunkumų)

5 kl.

M. Tarachovskaja

Nuotoliniu būdu

 

Trečiadienis

19.00-19.45

Matematika

(gabiems mokiniams)

6 kl.

M. Tarachovskaja

Nuotoliniu būdu

 

Trečiadienis

8.00-8.30

Matematika

(mokinimas turintiems mokymosi sunkumų)

6d kl.

G. Mikulina

313

 

Antradienis

15.15-16.00

Matematika

(gabiems mokiniams)

7 kl.

O. Tužilina

313

 

Ketvirtadienis

15.15-16.00

Matematika

(mokinimas turintiems mokymosi sunkumų)

7 kl.

O. Tužilina

313

 

Trečiadienis

15.15-16.00

Matematika

(gabiems mokiniams)

8 kl.

J. Ščiukina

307

 

Antradienis

15.15-16.00