Konsultacijų teikimo tvarkaraštis
2023–2024 M. M. 1–4 KLASIŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS
Dalykas
|
Klasės
|
Mokytojo
v. pavardė
|
Savaitės diena
|
Laikas (pamoka)
|
Vieta (kabinetas)
|
Lietuvių kalba (užsieniečiams)
|
1–2
|
R. Staponkienė
|
Ketvirtadienis
|
6
|
109
|
3–4
|
7
|
||||
Gimtoji kalba (greitasis skaitymas, integruotas į gimtosios kalbos (rusų) pamokas)
|
2b
|
N. Tarachovskaja
|
Pirmadienis
(I pusmetis)
|
6
|
315
|
2t
|
Ketvirtadienis
(I pusmetis)
|
2
|
121
|
||
2c
|
Pirmadienis
(II pusmetis)
|
6
|
322
|
||
2a
|
Ketvirtadienis
(II pusmetis)
|
6
|
106
|
||
Skaitymo ir rašymo gebėjimų ugdymas
(I pusmetis)
|
4a
|
T. Kazadojeva
|
Ketvirtadienis
|
6
|
218
|
4b
|
L. Kaupienė
|
Penktadienis
|
6
|
219
|
|
4c
|
J. Šapenkov
|
Ketvirtadienis
|
6
|
222
|
|
4t
|
J. Lokaj
|
Trečiadienis
|
7
|
223
|
|
4d
|
E. Karmanova
|
Antradienis
|
7
|
220
|
|
Anglų kalba
|
4d
|
O. Normantienė
|
Penktadienis
|
6
|
207
|
Matematika
|
2b
|
M. Zuzevičienė
|
Penktadienis
(porinės sav.)
|
6
|
315
|
4c
|
J. Šapenkov
|
Ketvirtadienis
II pusmetis
|
6
|
222
|
2023 – 2024 M.M. 5-8 KLASIŲ KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS
Savaitės diena |
Laikas |
Konsultacija |
Klasė |
Mokytojas |
Kabinetas |
LIETUVIŲ KALBA IR LITERATŪRA |
|||||
Ketvirtadienis |
14.30 - 15.15 |
Lietuvių kalba (mokiniams turintiems mokymosis sunkumų) |
5 kl. |
R. Bakanaitė |
314 |
Penktadienis |
14.30 - 15.15 |
Lietuvių kalba (mokiniams turintiems mokymosis sunkumų) |
6 kl. |
R. Bakanaitė |
314 |
Pirmadienis |
15.15 – 16.00 |
Lietuvių kalba (gabiems mokiniams) |
|
I.Vilikanskienė |
213 |
Pirmadienis |
15.15-16.00 |
Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas) |
5-6 kl. |
R. Endziulaitienė |
204 |
Ketvirtadienis |
15.15-16.00 |
Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas) |
7-8 kl. |
R. Endziulaitienė |
204 |
Trečiadienis |
15.15-16.00 |
Lietuvių kalba (gabiems mokiniams) |
7 kl. |
L. Diliautienė |
212 |
Antradienis |
15.15-16.00 |
Lietuvių kalba (gabiems mokiniams) |
8 kl. |
L. Diliautienė |
212 |
Trečiadienis |
14.30-15.15 |
Lietuvių kalba (mokiniams turintiems mokymosis sunkumų) |
5 kl. |
S. Peleckienė |
213 |
Ketvirtadienis |
14.30 - 15.15 |
Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas) |
5 kl. |
O. Valiukaitė
|
206 |
Trečiadienis |
15.15-16.00 |
Lietuvių kalba (užsieniečių ugdymas) |
8 kl. |
O. Valiukaitė
|
206 |
RUSŲ KALBA |
|||||
Ketvirtadienis |
15.15-16.00 |
Rusų kalba (gabiems mokiniams) |
8 kl. |
O. Drobysh |
308 |
Ketvirtadienis |
15.15-16.00 |
Rusų kalba (gabiems mokiniams) |
7-8 kl. |
I.Gorbačiova |
311 |
UŽSIENIO (ANGLŲ) KALBA |
|||||
Ketvirtadienis |
14.30-15.15 |
Anglų kalba (gabiems mokiniams) |
7 kl. |
O. Normantienė |
207 |
Trečiadienis |
16.00-16.45 |
Anglų kalba (mokiniams turintiems mokymosi sunkumų) |
5 kl. |
V. Korch |
Nuotoliniu būdu |
Ketvirtadienis |
16.00-16.45 |
Anglų kalba (mokiniams turintiems mokymosi sunkumų) |
6 kl. |
V. Korch |
Nuotoliniu būdu |
MATEMATIKA |
|||||
Pirmadienis |
19.00-19.45 |
Matematika (mokiniams turintiems mokymosi sunkumų) |
6 kl. |
M. Tarachovskaja |
Nuotoliniu būdu |
Trečiadienis |
8.00-8.30 |
Matematika (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
7d kl. |
G. Mikulina |
313 |
Antradienis |
15.15-16.00 |
Matematika (gabiems mokiniams) |
7 kl. |
J. Ščiukina |
307 |
Ketvirtadienis |
15.15-16.00 |
Matematika (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
8 kl. |
J. Ščiukina |
307 |
Antradienis |
15.15 – 16.00 |
Matematika (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
8 kl. |
J. Veisman |
313 |
Antradienis |
15.15 – 16.00 |
Matematika (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
8 kl. |
I. Melnyk |
210 |
KITI DALYKAI |
|||||
Ketvirtadienis |
15.15-16.00 |
Biologja (gabiems mokiniams) |
8 kl. |
L. Afanasjeva |
310 |
Antradienis |
15.15-16.00 |
Biologija (gabiems mokiniams) |
7 kl. |
V. Kravchenko |
310 |
Trečiadienis |
15.15-16.00 |
Chemija (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
8 kl. |
V. Kravchenko |
310 |
Pirmadienis |
15.15-16.00 |
Fizika (gabiems mokiniams) |
7-8 kl. |
N. Plikosova |
209 |
Pirmadienis |
15.15-16.00 |
Geografija (gabiems mokiniams) |
7-8 kl. |
T. Čekmariova |
312 |
Antradienis |
15.15 – 16.00 |
Istorija (gabiems mokiniams) |
8 kl. |
T. Fedotova |
312 |
Trečiadienis |
15.15 – 16.00 |
Istorija (mokinimas turintiems mokymosi sunkumų) |
6 kl. |
L. Pivarelis |
209 |